EnglishTurkish
 
     
 
Marmaris Weather forecast © weather-wherever.co.uk
 
     
 

TTF 14 Yaş Haftasonu Turnuvası 17-18 mart 2018Kış aylarında yağmur ve soğuk havalarda da kapalı kortlarımızda derslerimizi yapıyoruz...Yılbaşı hazırlıklarına başladık...Süsleniyoruz...


tüm haberler
 
  • TTF 14 Yaş Haftasonu Turnuvası 17-18 mart 2018

  • Kış aylarında yağmur ve soğuk havalarda da kapalı kortlarımızda derslerimizi yapıyoruz...

  • Yılbaşı hazırlıklarına başladık...Süsleniyoruz...

  • TTF Büyükler Haftasonu Turnuvası 02-05 kasım 2017 tarihleri arasında kulübümüzde yapıldı...

  • TTF 12 Yaş Yaz Kupası 22-29 Temmuz 2017 tarihleri arasında kulübümüzde düzenlendi...

 
 
Marmaris'teki diğer işletmemiz 8 Oda Boutique HomesMarmaris kalesinde eski kale evlerinin dokusuna sadık kalınarak restore ettiğimiz evlerimiz Marmaris'in merkezinde sessiz ve konforlu bir ortamdadır. Burada her türlü konforu (inverter klima, LedTV, mutfak, wi-fi, çamaşır makinası, çay ve kahve makinası, alarm, ütü vs.) ev ortamında bulacaksınız.

6 Farklı konsepteki dairelerimizde yaz ve kış aylarında keyif almanız için her türlü detayı düşündük.Yaz için özel teraslar kış ayları içinse şömineli odalarımız mevcuttur.

8 oda Marmaris'in merkezinde olup her yere( yat limanı,çarşı,marina, barlar sokağı, postane, günlük gezi tekneleri vs.) yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz.

Tenis kulübümüze yaklaşık 500 mt mesafede bulunmakta ve konaklama süresince kortlarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Burada bizimle tenise başlayabilir ve tenis hocalarımızdan özel dersler alabilirsiniz.

ayrıntılı bilgi için www.8odamarmaris..com

  
 
webmaris