EnglishTurkish
 
     
 
Marmaris Weather forecast © weather-wherever.co.uk
 
     
 

AKADEMİ TENIS PROGRAMMarmaris Tenis Akademisi Turnuva öncesi hazırlık programıMarmaris Tenis Akademisi Haftalık Akademi Programları


tüm haberler
 
  • AKADEMİ TENIS PROGRAM

  • Marmaris Tenis Akademisi Turnuva öncesi hazırlık programı

  • Marmaris Tenis Akademisi Haftalık Akademi Programları

  • TTF 9-10 Yaş Haftasonu Turnuvası 24-25 mart 2018

  • TTF 14 Yaş Haftasonu Turnuvası 17-18 mart 2018

 
 
Marmaris'teki diğer işletmemiz 8 Oda Boutique HomesMarmaris kalesinde eski kale evlerinin dokusuna sadık kalınarak restore ettiğimiz evlerimiz Marmaris'in merkezinde sessiz ve konforlu bir ortamdadır. Burada her türlü konforu (inverter klima, LedTV, mutfak, wi-fi, çamaşır makinası, çay ve kahve makinası, alarm, ütü vs.) ev ortamında bulacaksınız.

6 Farklı konsepteki dairelerimizde yaz ve kış aylarında keyif almanız için her türlü detayı düşündük.Yaz için özel teraslar kış ayları içinse şömineli odalarımız mevcuttur.

8 oda Marmaris'in merkezinde olup her yere( yat limanı,çarşı,marina, barlar sokağı, postane, günlük gezi tekneleri vs.) yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz.

Tenis kulübümüze yaklaşık 500 mt mesafede bulunmakta ve konaklama süresince kortlarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Burada bizimle tenise başlayabilir ve tenis hocalarımızdan özel dersler alabilirsiniz.

ayrıntılı bilgi için www.8odamarmaris..com

  
 
webmaris